MyRose

Bendroji informacija

Nuo neatmenamų laikų rožė laikoma gražiausia gėle, suteikianti žmonėms meilės ir romantikos. Pasak legendos, rožė kilusi iš dievų, nes augo Ievos ir Adomo soduose. Ši nuostabi gėlelė neginčijamai yra meilės ir švelnumo simbolis. Be to, rožė yra šaltinis vertingų ekstraktų ir aliejų, naudojamų sveikatinimo tikslais bei puoselėjant kūno grožį, nes pasižymi regeneraciją skatinančiu ir tonizuojančiu poveikiu.

Jau daugelį amžių saulės nutviekstuose derlinguose Trakijos žemumos laukuose auginama gėlė pavadinimu Rоsа Damascena. Auginamos su meile ir rūpesčiu gėlės Rоsа Damascena savyje sukaupia gyvybiškų sveikatos ir ilgaamžiškumo syvų. Saulėtą vasaros rytą jaunos merginos dainuoja liaudiškas dainas ir renka kvapniąsias gėles. Būtent čia ir prasideda rožių ekstrakto ir aliejaus gavyba.

My Rose of Bulgaria serijos produktai su Bulgarijos Rоsа Damascena ekstraktais sukurti kompleksinei viso kūno priežiūrai. Jūsų kūno oda pasidarys sveikesnė, lygesnė ir švelnesnė!

My Rose of Bulgaria serijos produktai plaukų priežiūrai: šampūnas, kaukė ir balzamas, – padės Jūsų plaukams įgauti žvilgesio ir švelnumo.

Kūno priežiūros liniją My Rose of Bulgaria sudaro dušo gelis, putos voniai, kreminis muilas, skystas muilas, kūno šveitiklis, pienelis kūnui, kremas rankoms, drėgnosios servetėlės, lako nuėmimo skystis ir kremas kojoms. Šios priemonės paliks Jums neišdildomą įspūdį!

Kasdieniam naudojimui siūlome pasilepinti valomosiomis putomis, šveitikliu veidui, rožių drėkinamuoju vandeniu ir dieniniu bei naktiniu maitinamaisiais kremais veido odai.

Intensyviai kovai su amžiniais veido odos pokyčiais My Rose of Bulgaria linijoje Jūs rasite veido odą pakeliančią sistemą: drėkinamasis dieninis ir maitinamasis naktinis kremai nuo veido raukšlių bei kremas odai aplink akis.

Visi My Rose of Bulgaria linijos produktai pasižymi švelniu rožių aromatu, kuris beje yra gamtinis afrodiziakas.

Galiausiai, moters grožį visuomet galima pabrėžti subtilų rožių aromatą turinčiais kvepalais My Rose of Bulgaria. 

Produktai>>>